Neberte vši na lehkou váhu

14.01.2019 12:20

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

také u vás bojujete s výskytem vší nebo se chcete jen připravit na jejich možný výskyt?

V českých školách a školkách se v poslední době bohužel nedaří omezit jejich rozšíření mezi dětmi. Dle hygieniků si dříve tyto parazity děti vozily hlavně z letních táborů, v posledních letech se s nimi můžete potýkat téměř celoročně.

Víte, že na toto téma koluje ve společnosti spousta mýtů a nepravd?

Mezi časté mýty patří i to, že vši jsou znakem nedostatečné hygieny a že děti, které mají vši se mohou vrátit do kolektivu až po návštěvě lékaře. .

Zbavte vaši školu vší, poradíme Vám, jak na to.

Představujeme Vám novinku, která si díky své účinnosti vydobyla 1. místo na německém trhu.

Její patentované složení s jistotou účinkuje již v jedné aplikaci, a to na všechny vývojové fáze vši (včetně larev/hnid i nymf). Přitom je tak šetrná, že je dokonce vhodná pro děti od narození nebo těhotné ženy.

Pokud chcete problém s výskytem vší ve vašem zařízení VYŘEŠIT, na stránkách www.nyda.cz najdete spoustu užitečných rad a informací.

Rádi Vám na vyžádání zašleme edukační materiály pro děti i rodiče a v případě zájmu vaši školu navštíví náš odborník.

V příloze najdete jednoduchý návod pro rodiče, jak rychle a úspěšně problém vší a hnid vyřešit.

PORADCE PRO RODIČE_VŠI_ŠKOLY

www.nyda.cz