Pokyny k celodennímu výletu

25.05.2022 12:36

Pokyny k celodennímu výletu do Mirákula

 

Ve čtvrtek 2.6.2022 s dětmi vyrazíme do zábavného parku Mirákulum. Pojedeme dvěma autobusy od školky. Oběd máme zajištěn přímo v Mirákulu a svačinu na celý den dostaneme od paní kuchařky. :-) V Mirákulu budeme celý den a vracet se budeme v odpoledních hodinách. V Mirákulu je i vodní svět, takže přibalte plavky, bez ručníku se obejdeme, zabírá moc místa v batůžku. :-) 

Výlet je hrazen z rodičovského příspěvku.

 

KDY: 2.6.2022

PŘÍCHOD DO MŠ: nejpozději do 7:45

ODJEZD AUTOBUSU: 7:45 od MŠ

NÁVRAT: 16:00 – 16:30

 

S sebou:

  • Pevná obuv (sandálky, tenisky..)
  • Pokrývka hlavy
  • Do batůžku:  pití

      sušenka (ne čokoládovou)

      kapesníčky

      opalovací krém (prosíme namazat již ráno)

       plavky

      kinedryl (pokud se dělá špatně v autobuse)

  • Dobrá nálada :-)

          

 

Zpět